Pages

Sponsorlu Bağlantılar

Skype Gelen Maillere Nereden Nasıl Bakılır?

7 Eylül 2013 Cumartesi

Skype gelen mailleri görme Msn Messenger sisteminin tarih olmasından ve kullanıcıların yeni yazılım olan Skype yazılımını kullanmaya başlamasından dolayı yaşanan en büyük sorunlardan birisi haline geldi. Skype gelen mail kutusu bulunmadığı için Skype gelen maillere nasıl bakılır sorusu en popüler sorulardan birisi oldu. Skype mesaj okuma hakkında yazımızın devamından detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Skype yazılımı facebook, twitter ve Hotmail hesaplanırınızla kullanabileceğiniz gibi yeni bir Skype adresi belirleyerek de bu mesajlaşma yazılımını kullanabilmeniz mümkün. İlgili yazılım yeni bir yazılım ve karmaşık bir yazılım olmasından dolayı henüz mail kutusu eklenmemiş durumda. Bu yüzden maillerine bakmak için mail hesabınızın bulunduğu adrese giriş yapmanız gerekmektedir. Size gelen mailler son güncelle yapılmış olmasına rağmen uyarı halinde Skype Messenger içerisinde yer almamaktadır.
Kullanıcıların büyük bölümü tek panelden her şeyine ulaşmak istediği için yetkililere sürekli istek maili göndermeye devam ediyor. Kısa zaman içerisinde meydana gelecek olan yeni güncelleme sonrasında ilgili bölümün Skype içerisine ilave edileceğini düşünüyoruz.

Birçok kişiye illallah geldiğini biliyoruz ancak facebook denilen sosyal paylaşım sitesinin çıkması Msn Messenger yazılımının tahtını salladığından dolayı kapatıldı ve mecburen bu yazılımı kullanmamız gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

---Sponsorlu Bağlantılar---
 
----------------------Sponsorlu Bağlantılar----------------------

Bu Blogda Ara

Yükleniyor...

Toplistler

Ansiklopedik Bilgi